مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نامه ای به دادستان تهران از پروژه تخریب بزرگترین نهاد اقتصادی متعلق به فرهنگیان کشور توسط عده ای از افراد خاص پرده برداشت.

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نامه ای به دادستان تهران از پروژه تخریب بزرگترین نهاد اقتصادی متعلق به فرهنگیان کشور توسط عده ای از افراد خاص پرده برداشت. متن کامل نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکترجعفری دولت آبادی

دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران

سلام علیکم

احتراما همانگونه که مستحضرید اخیرا برخی از افراد سودجو و فرصت طلب در حوزه اقتصاد کشور با سوء استفاده از حساسیت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نسبت به جایگاه ، حقوق و دارایی فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان،با استراتژی فرار به جلو و خرید زمان جهت حفظ منافع نامشروع خود،اقدام به شایعه پراکنی و اتهام زنی های غیر اسلامی و انسانی به اینجانب،خانواده و مدیران شرکت های تابعه صندوق نموده اند.حضرتعالی نیک مستحضرید طی سه سال گذشته با کمک دادستانی محترم تهران به ویژه معاون محترم جناب آقای نجفی در موضوع استیفای حقوق فرهنگیان در بانک سرمایه چه مرارت ها و فشارهایی وارد گردید که به خواست خداوند منجر به اصلاح امور بانک و بازگشت بخش قابل توجهی از مطالبات این بانک شد.حال چند روزی است که بدهکاران بزرگ باقیمانده با سوء استفاده از حسن نظرتعداد اندکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و همکاری برخی رسانه های فرصت طلب و کانال های جعلی تلگرامی سعی در تشویش اذهان پاک معلمان ایران اسلامی در آستانه شروع سال تحصیلی جدید داشته و علی رغم هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر در اولویت قرار داشتن اقتصاد در کشور و عدم تشویش اذهان آموزش پرورش که به فرموده ایشان نزدیک به ٦٠ درصد از جامعه را به صورت مستقیم درگیر می نمایند،همچنان بر گزافه گویی و تهمت های سنگین و غیر قابل باور اصرار می ورزند.

 

 

ادامه مطلب...

ادامه مذاکرات برای حضور پتروشیمی جم در بورس استانبول/ بورس لندن مقصد بعدی

فرستادن به ایمیل چاپ

ادامه مذاکرات برای حضور پتروشیمی جم در بورس استانبول/ بورس لندن مقصد بعدی

مديرعامل پتروشيمي جم از ادامه مذاکره براي عرضه ۱۵ درصد سهام اين پتروشيمي در بورس استانبول خبر داد و گفت: درصدد حضور در بورس لندن نيز هستيم.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، به نقل از پتروشيمي جم، سيدحسين ميرافضلي، با اشاره به تلاش پتروشيمي جم براي حضور در بورس استانبول و عرضه ۱۵ درصدي سهام اين مجتمع پتروشيمي، اظهار داشت: چندي پيش با حضور مديرعامل و معاون سرمايه گذاري و امور اقتصادي صندوق بازنشستگي کشوري در سفر به استانبول، مذاکرات جامعي براي عرضه بخشي از سهام پتروشيمي جم در بورس استانبول انجام شد و اکنون نيز به طور جدي حضور در اين بورس در حال پيگيري است.


 

ادامه مطلب...

دبیرکل ایسا با معاون اول رئیس جمهور دیدار کرد

فرستادن به ایمیل چاپ

دبیرکل ایسا با معاون اول رئیس جمهور دیدار کرد

هانس هورست کنکلوسکي دبيرکل اتحاديه بين المللي تأمين اجتماعي (ISSA) با اسحاق جهانگيري، معاون اول رئيس جمهوري ديدار کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، هانس هورست کنلکوسکي طي ديداري با اسحاق جهانگيري به بيان اظهاراتي درخصوص بيمه هاي اجتماعي در سراسر جهان پرداخت.

دبيرکل اتحاديه بين المللي تأمين اجتماعي همچنين خاطرنشان کرد: ايسا نسبت به حمايت سازمان هاي عضو اين اتحاديه متعهد است و براي اتخاذ تصميم درخصوص اصلاح صندوق هاي بازنشستگي ايران، يقيناً تجربيات خود را در اختيار ايران خواهدگذاشت.

 

 

ادامه مطلب...

حضور پررنگ روسای مناطق اموزش و پرورش در غرفه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان

فرستادن به ایمیل چاپ

حضور پررنگ روسای مناطق اموزش و پرورش در غرفه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان

حضور مدیران و کارشناسان موسسه و شرکت های تابعه در غرفه موسسه در حاشیه اجلاس روسای مناطق آموزش و پرورش و پاسخگویی آنها به سوالات، با استقبال بسیار زیاد روسای مناطق و شرکت کنندگان در اجلاس شد.


 

 

ادامه مطلب...

راهبری ناوگان شرکت ملی نفتکش با متخصصان ایرانی

فرستادن به ایمیل چاپ

راهبری ناوگان شرکت ملی نفتکش با متخصصان ایرانی

مديرعامل شرکت ملي نفتکش جمهوري اسلامي ايران گفت: رويکرد اصلي شرکت ملي نفتکش، راهبري ناوگان با استفاده از نيروهاي متخصص ايراني است.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، علي اکبر صفايي در مصاحبه اختصاصي با خبرگزاري صداوسيما از جايگزيني ۳۵۰ نيروي متخصص ايراني به جاي نيروهاي خارجي خبر داد و گفت: با توجه به رويکرد شرکت ملي نفتکش در جهت تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي اين تعداد تا پايان امسال به ۷۰۰ نفر مي رسد.

وي با اشاره به آموزش نيروي انساني در مجموعه شرکت ملي نفتکش گفت: هم اکنون اين شرکت توانايي آموزش نيرو را تا سطح کاپيتان و سرمهندس به عنوان بالاترين رده فعاليت در کشتي را دارد، ضمن اينکه برخي شرکت هاي خارجي نيروي انساني خود را براي آموزش به ايران اعزام مي کنند.

 

ادامه مطلب...

صندوق بازنشستگی در نمایشگاه آموزش و پرورش شرکت کرد

فرستادن به ایمیل چاپ

صندوق بازنشستگی در نمایشگاه آموزش و پرورش شرکت کرد

صندوق بازنشستگي کشوري در نمايشگاه دستاوردهاي آموزش و پرورش‌که همزمان با سي و سومين اجلاس مديران و روساي آموزش و پرورش کشور در سالن اجلاس برگزار شده بود شرکت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، سي و سومين اجلاس روساي آموزش و پرورش کشور از هجدهم تا بيستم مردادماه با همکاري صندوق بازنشستگي کشوري، به عنوان بزرگترين دستگاه بيمه گر اجتماعي وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در حاشيه‌ي برگزاري اين اجلاس، نمايشگاهي از دستاوردها و توانمندي‌هاي سازمان هاي فعال و ارائه دهنده ‌ي خدمات به آموزش و پرورش کشور برگزار شد.

 

ادامه مطلب...

تبریک

فرستادن به ایمیل چاپ

میلاد حجت حق امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا (ع) مبارک

موافقت هیات دولت با پوشش بیمه ای هزینه های پیوند اعضای بدن

فرستادن به ایمیل چاپ

موافقت هیات دولت با پوشش بیمه ای هزینه های پیوند اعضای بدن

با موافقت هيات دولت هزينه‌هاي پيوند کبد، قلب، ريه، روده، پانکراس و مغز استخوان، مشمول تعهدات بيمه پايه سازمان‌هاي بيمه‌گر قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري به نقل پايگاه اطلاع رساني دولت، بر اساس تصميم هيات دولت هزينه‌هاي پيوند کبد، قلب، ريه، روده، پانکراس و مغز استخوان، مشمول تعهدات بيمه پايه سازمان‌هاي بيمه‌گر قرار گرفت.

همچنين کليه اقدامات تشخيصي و درماني سرپايي و بستري پس از پيوند همه ارگان‌ها، مشابه ساير بيماران، تحت پوشش سازمان‌هاي بيمه‌گر خواهد بود.

اين تصميم در جلسه عصر يکشنبه هيات دولت به رياست معاون اول رييس جمهوري و در راستاي تصميمات شصت و يکمين جلسه شوراي عالي بيمه خدمات درماني کشور درخصوص پوشش بيمه‌اي هزينه‌هاي پيوند اعضاي بدن اتخاذ شده است.

 


صفحه 3 از 94