آدرس های خانه معلم های کل کشور

فرستادن به ایمیل چاپ


آدرس های خانه معلم های کل کشور

جهت اطلاع همکاران بزرگوار فرهنگی

ردیف استان شهرستان شماره تلفن کد آدرس

۱ تهران تهران ۵۵۴۰۴۰۵۳ ۰۲۱ میدان حر – خ کمالی -خ کاشانی

۲ تهران ۲۲۴۲۰۸۶۳-۵ ۰۲۱ بزرگراه چمران- ابتدای درکه -مجاور ضلع غربی دانشگاه بهشتی

۳ تهران ۶۶۰۵۰۰۵۵ ۰۲۱ خیابان آزادی روبروی دانشگاه صنعتی شریف – جنب آموزشگاه عاصمی

۴ اصفهان اصفهان ۶۲۴۸۱۰۰ ۰۳۱۱ سه راه حکیم نظامی – خ دانش

۵ اصفه ان ۴۴۲۷۱۱۱۹ ۰۳۱۱ خ کاوه – خ جابر انصاری – خ آذر

۶ اصفهان ۵۵۶۷۸۹۸ ۰۳۱۱ خ پروین – خ معراج فجر۳

۷ اصفهان ۲۶۰۷۷۰۷ ۰۳۱۱ هشت بهشت شرقی – خ میثم (باغ کاشفی )

۸ آذربایجان شرقی تبریز ۵۵۵۳۵۹۰ ۰۴۱۱ هفده شهریور جدید – تقاطع طالقانی- ایستگاه لاله زار

۹ تبریز ۵۵۶۹۷۶۹ ۰۴۱۱ خیابان طالقانی – بالاتر از مصلی

 


ادامه مطلب...

بازدید

فرستادن به ایمیل چاپ

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان روز یکشنبه 20 تیرماه 95 آقای محمد ابراهیم خادمی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان از شرکت شیر پگاه بازدید و با آقای پاکدل مدیر شرکت گفتگو کردند.در پایان این ملاقات که با حضور آقای مهندس اسماعیلی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان انجام شد ،مدیر بازنشستگی استان طی مصاحبه ای نتایج  جلسه را اینگونه توضیح دادند. ملاقات شفاف،سازنده و مفیدی در سه موضوع انجام شد.اولا اعلام مطلوبیت محصولات شرکت شیرپگاه کرمان از سوی مراجع قانونی مستند به آزمایشات دقیق کنترل کیفیت موفقیتی بزرگ و امتیازی ارزشمند محسوب می شود.ایشان  حفظ سلامت شهروندان،جلب اعتماد کامل مصرف کنندگان و حرکت بسوی  ارتقا جایگاه شرکت در بازار رقابت مورد تاکید قراردادند.ایشان افزودنددومین موضوع مهم پیشنهاد انجام اقدامات لازم برای آغاز فعالیت واحدهای شهرستانی بمنظور خودکفائی استان در محصولات لبنی و ایجاد اشتغال جدیدبود که به مسئولین ذیربط منعکس گردید.موضوع سوم  نقش رسانه های استان در انعکاس اخبار رویدادهای حوزه موادغذایی بودکه آقای خادمی ابراز داشتند: رسانه های استان نقش شایسته و حرفه ای خود را هم در زمینه حساس سازی جامعه و مسئولان و هم در زمینه حمایت هوشمندانه از منافع عالی ملی و  استانی به درستی ایفا کرده اند که مراتب تشکر خود را اعلام میداریم.لازم به ذکر است شرکت شیر پگاه از شرکتهای وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری می باشد.

 

 


حمایت موسسه از ساخت ترمینال نفتی ٣٠ میلیون بشکه ای در جنوب کشور

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، انتقال دانش فنی روز دنیا به داخل کشور را امری ضروری خواند و گفت: قرارداد ایجاد ترمینال نفتی در منطقه آزاد قشم با همکاری شرکت های چینی می تواند علاوه بر سودآوری برای فرهنگیان عضو موسسه و کشور، دانش فنی را نیز برای ما به ارمغان آورد.

دکتر شهاب الدین غندالی در چین و در حاشیه انعقاد قرارداد شرکت ماشین سازی اراک با یک شرکت چینی برای ایجاد ترمینال نفتی در منطقه آزاد قشم با بیان اینکه موضوع این قرار داد، ساخت مخازن فرآورده های نفتی با قطر ١٤٠ متر است، افزود: در فاز نخست ١٠ میلیون بشکه نفت و فرآورده های نفتی و در فازهای بعدی تا ٣٠ میلیون بشکه ذخیره سازی خواهد شد.

 

ادامه مطلب...

دستگاه های اجرایی مسوولیت بیمه بازنشستگان خود را برعهده نمی گیرند

فرستادن به ایمیل چاپ

دستگاه های اجرایی مسوولیت بیمه بازنشستگان خود را برعهده نمی گیرند

وارد نشدن دستگاه هاي اجرايي در بحث بيمه بازنشسته هاي کشوري يکي از مشکلات صندوق بازنشستگي کشوري است و متاسفانه اين دستگاه ها مسووليت بيمه بازنشستگان خود را برعهده نمي گيرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري به نقل از ايرنا، عباس رشيدي، مديرکل امور فرهنگي و اجتماعي صندوق بازنشستگي کشوري، با اعلام اين مطلب گفت: يکي از مشکلات ما ورود نکردن دستگاه هاي اجرايي در بحث بيمه بازنشسته هاي کشوري است و اين‌ دستگاه ها مسووليت بيمه بازنشستگان خود را برعهده نمي گيرند.

رشيدي تاکيد کرد: اگر دستگاه هاي اجرايي بپذيرند که بازنشستگان خود را همگام با شاغلان، تحت پوشش بيمه قرار دهند بسياري ازمشکلات صندوق بازنشستگي کاهش يافته و به منابع اعتباري صندوق نيز کمک مي شود. به همين دليل، به دستگاه هاي اجرايي کشور پيشنهاد شده است تا بازنشستگان آن دستگاه را همگام با شاغلان تحت پوشش بيمه قرار دهند.

 

 

ادامه مطلب...

- قرارداد ساخت و تکمیل آزادراه شرق سپاهان امضا شد

فرستادن به ایمیل چاپ


در پي ابلاغ مصوبه هيات وزيران در ارديبهشت ماه سال جاري، قراداد ساخت و تکميل آزادراه شرق سپاهان هفته گذشته، به امضاي دکتر عباس احمد آخوندي وزير راه و شهرسازي و دکتر احمدرضا نيک کار اصفهاني مديرعامل شرکت سرمايه گذاري آتيه صبا رسيد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، با امضاي قرارداد ساخت و تکميل آزادراه شرق سپاهان بين وزارت راه و شهرسازي و شرکت سرمايه گذاري آتيه صبا، انتظار ۱۲ ساله براي ساخت و تکميل اين آزادراه به پايان رسيده و قرار است تا براساس پيش بيني هاي صورت گرفته آيين کلنگ زني اين پروژه ظرف دو هفته آينده برگزار شود.

 

 

 

ادامه مطلب...

افزایش امید به زندگی در کشورهای عضو سازمان توسعه و همکاری اقتصادی

فرستادن به ایمیل چاپ

افزایش امید به زندگی در کشورهای عضو سازمان توسعه و همکاری اقتصادی

در کشورهاي عضو سازمان توسعه و همکاري اقتصادي (OECD) با افزايش اميد به زندگي، سن بازنشستگي نيز افزايش مي يابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري و به نقل از سازمان توسعه و همکاري اقتصادي (OECD)، ميزان اميد به زندگي و طول عمر در سراسر جهان نسبت به گذشته افزايش يافته است و مردان و زنان کشورهاي ايسلند، ژاپن، اسپانيا، سوئيس، سنگاپور و ايتاليا بالاترين ميزان اميد به زندگي را به خود اختصاص داده اند.

گزارش هاي سازمان توسعه و همکاري اقتصادي پيش بيني مي کند که اميد به زندگي در ابتداي تولد، در کشورهاي عضو اين سازمان، در طول ۵۰ سال آتي بيش از هفت سال افزايش يابد.

 

 

ادامه مطلب...

تنها چهار گروه از بازنشستگان کشوری فاقد سقف حقوق هستند

فرستادن به ایمیل چاپ

-

اعضاي هيات علمي دانشگاه ها، قضات، ديوان محاسبات کشور و کادر سياسي وزارت امور خارجه چهار گروه از بازنشستگان کشوري هستند که سقف حقوقي ندارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري به نقل از خبرگزاري مهر، اکبر شيرمحمدي مديرکل فني صندوق بازنشستگي کشوري اظهار داشت: اعضاي هيات علمي دانشگاه ها، قضات، ديوان محاسبات کشور و کادر سياسي وزارت خارجه بر اساس قوانين و مقررات سقف حقوق ندارند، با اين وجود، تنها دو نفر از بازنشستگان کشوري بيش از ۱۴ ميليون تومان دريافت مي کنند.

شيرمحمدي با اشاره به اينکه وظيفه بگيران يا مستمري بگير صندوق شامل همسر دائم، فرزندان، پدر و مادر، شوهر و نوادگان مي شود، گفت: تعدادکل بازنشستگان و موظفين صندوق بازنشستگي کشوري يک ميليون و ۲۷۷ هزار و ۲۳۲ نفر شامل يک ميليون و ۴۹ هزار و ۱۱۰ نفر بازنشستگان و ۲۲۸ هزار و ۱۲۲ نفر مشترکين متوفي يا وظيفه بگير هستند.

 

 

ادامه مطلب...

- آغاز همکاری ایتالیا با گروه صنعتی کفش ملی

فرستادن به ایمیل چاپ


با حضور يک هيأت ايتاليايي در تهران و بازديد از گروه صنعتي کفش ملّي، دو طرف در خصوص زمينه هاي همکاري در بخش هاي طراحي، توليد، آموزش، انتقال فناوري و بازاريابي گفت و گو کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، در اين نشست که با هدف احياي نشان کفش ملّي و جهاني شدن آن برگزار شد، هيأت ايتاليايي ضمن بازديد از بخش هاي مختلف اين مجموعه، درباره همکاري در زمينه هاي طراحي، توليد، آموزش، انتقال فناوري و بازاريابي با مديرعامل گروه صنعتي کفش ملي بحث و تبادل نظر کردند.

آدولفو اورسو، رئيس شرکت IWS ايتاليا، فرانکو بالين، کارآفرين موفق و موسس مدرسه پلي تکنيک کفش ونيز ايتاليا و دکتر استفان ماساروي، بازارياب نمونه ايتاليايي، اعضاي اين هيأت را تشکيل مي دادند. آدولفو اورسو با تاکيد بر اينکه کفش هاي ايتاليايي بهترين کيفيت را در دنيا دارند، اظهار داشت: ما براي همکاري با گروه صنعتي ملّي بهترين ها و حرفه اي هاي ايتاليا را در صنعت کفش کنار هم جمع کرده ايم تا بتوانيم به افزايش توليد و ارتقاء کيفيت کفش ملّي و به خصوص صادرات بيشتر آن کمک کنيم.

 

 

 

ادامه مطلب...

صفحه 6 از 94