اقدامات رفاهی قابل توجهی در دستور کار موسسه است

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست خبری با اصحاب رسانه :

اقدامات رفاهی قابل توجهی در دستور کار موسسه است

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه اقدامات رفاهی مختلفی برای فرهنگیان عضو در دستور کار داریم، گفت: در بخش مسکن فرهنگیان در شهرهای شیراز، کرج، کرمان و مشهد مقدس ورود کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر غندالی در جمع اصحاب رسانه به مناسبت هفته معلم، در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با سفرهای زیارتی و سیاحتی موسسه برای فرهنگیان عضو گفت: شرکت مسافرتی زاگرس از شرکت های وابسته به موسسه تا سقف دومیلیون تومان وام سفر برای فرهنگیان در نظر گرفته است.

 


وی افزود: سیاست ما در زمینه سفرهای شرکت زاگرس مبتنی بر سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی است با این حال تمرکز ما روی شهرهای مذهبی مانند مشهد مقدس و عتبات عالیات و برخی از کشورهای خارجی است که از سلامت بیشتری برخوردارند.

دکتر غندالی در پاسخ به سوال دیگری در ارتباط با توزیع خودروهای خارجی در بین فرهنگیان تصریح کرد: در مورد توزیع خودروهای خارجی باید گفت که یک سرمایه گذار از بخش خصوصی قرار بود سرمایه خود را در اختیار فرهنگیان عضو قرار دهد و بازپرداخت آن به صورت ٧ ساله بود اما به دلیل مشکلاتی که در این مسیر پیش آمد، سرمایه گذار حاظر به ادامه کار نشد و ما فقط یک مرحله توانستیم حدود ٣٠٠ خودرو خارجی تحویل فرهنگیان بدهیم.

مدیرعامل موسسه با اشاره به اینکه سود موسسه به صورت سالانه محاسبه شده و در صورت وضعیت اعضا می نشیند، گفت: موسسه دو نوع سودآور برای اعضا دارد که یکی سود سالیانه و دیگری ارزش افزوده دارایی های موسسه است که سود موسسه همواره بالاتر از نرخ سود بانکی بوده و ارزش افزوده نیز تا حد زیادی محاسبه شده است.

دکتر غندالی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اقدامات موسسه در زمینه ساخت مسکن برای فرهنگیان افزود: اخیرا با کمک خود فرهنگیان در بخش مسکن فرهنگیان ورود پیدا کردیم و در شیراز ٤٠٠ واحد، در کرج ١٠٠ واحد، در کرمان ٧٠ واحد و در مشهد نیز در حال ساخت تعدادی واحد مسکونی هستیم.